час
зателефонувати+38-093-916-75-44 (viber)зателефонувати+38-050-958-41-13зателефонувати+38-068-162-77-32
локаціяВінниця, Хмельницьке Шосе, 23, поверх 2, каб. 115локаціяКиїв, метро Майдан Незалежності, вул. Михайлівська 20б
Редько Тетяна Георгіївна

Редько Тетяна Георгіївна

Лікар-психіатр вищої кваліфікаційної категорії.
Кандидат медичних наук.
Медичний психолог.
Психотерапевт.
Регресивний гіпнолог.

Як психіатр, медичний психолог, психотерапевт, я працюю з сотнями пацієнтів і знаюся на тонкощах різних психологічних проблем, з якими стикаються люди.

Я намагаюся бути дружелюбною, дисциплінованою, організованою з гнучким підходом до своїх пацієнтів і допомагаю їм вирішити їхні проблеми, щоб відкрити двері до яскравішого та впевненішого майбутнього.

Ліцензія
Ліцензія МОЗ України від 03.10.18р. № 0310/13-М

Про мене

Редько Тетяна Георгіївна

Лікар-психіатр вищої категорії, кандидат медичних наук за спеціальністю «медична психологія», психотерапевт, регресивний гіпнолог. Спеціалізуюся в галузі психіатрії, медичної психології, гіпнотерапії. Надаю консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із розладами психічного спектру та нервової системи.

Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «психіатрія». Лікар-психіатр найвищої кваліфікаційної категорії. 2008 року закінчила аспірантуру. Маю вчений ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «медична психологія». З 2018 року займаюся регресивним гіпнозом, закінчила цикли «Гіпнотерапія – тонкощі професії», «Гіпноз – як метод роботи з ресурсом клієнта». Є дипломованим спеціалістом із психотерапії.

Працювала у психіатричному відділенні Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенко з 1996 по 2022р.

З січня 2022р. по травень 2023р. працювала у ДНП "Національний інститут раку" завідувачем відділення психологічної допомоги.

В теперішній час працюю у МЦ "Віта Медікал" за адресою: Київ метро Мінська, вул. Зої Гайдай, 5а.

Займаюсь приватною практикою. Спеціалізуюся в галузі медичної психології, психіатрії, гіпнотерапії. У роботі використовую сучасні методики діагностики та лікування. Надаю консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із розладами психічного спектру та нервової системи. За показаннями здійснюю індивідуальний підбір медикаментозного лікування сучасними препаратами.

Є учасником міжнародних конгресів та семінарів профільного спрямування. Автор статей у наукових виданнях, газетах, журналах.

Займалася викладацькою діяльністю – працювала викладачем психіатрії у Вінницькому Національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова.

Являюсь членом Східно-Європейської асоціації психологів та гіпнотерапевтів.

Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна
Редько Тетяна Георгіївна